Do podłoża drewnianego

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 4

  1. wkręt farmerski samowiercący
  2. Wkręt farmerski do podłoża drewnianego z podkładką EDPM 4,8mm x 55mm (200szt.)
  3. wkręt samowiercący torx
  4. RAL3005
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 4

Wkręty są przydatne przy remoncie lub budowie dachu. Bez nich praktycznie obyć się nie da przy pewnych pracach. Wykorzystywane są w naprawdę wielu miejscach (a co dopiero przy elementach dachowych), w tym również oczywiście przy elementach drewnianych. Wyróżnia się kilka rodzajów wkrętów, a każdy może mieć inne zastosowanie. Dlatego właśnie posiadamy w naszym sklepie szeroki wybór, aby każdy znalazł potrzebne mu akcesoria. Dzięki temu każdy klient na pewno odejdzie zadowolony, ponieważ nie odejdzie ze świadomością, że nie znalazł odpowiedniego dla siebie sprzętu. 

 

Zalety wkrętów do podłoża drewnianego  

Wkręty do podłoża drewnianego znajdują swoje zastosowanie przy łączeniu elementów wykonanych z drewna bądź, co ważne, elementów drewnopochodnych. Nadadzą się także świetnie do łączenia elementów drewnianych z elementami wykonanymi z innych materiałów, co przekłada się na to, że nie musimy się martwić o rodzaj używanego wkręta. Wkręty farmerskie od innych rodzajów wkrętów odróżniają się tym, że posiadają większy łeb, a także cienki rdzeń gwintowany. Taka budowa zapewnia łatwe wejście w miękkie i grube podłoże, dzięki czemu montaż nie będzie najmniejszym problemem. Dodatkowo sprzedawane przez nas wkręty są pokryte powłoką z ocynku galwanicznego, dzięki czemu wkręty te mogą się poszczycić świetną ochroną antykorozyjną. Również działanie antykorozyjne jest zwiększone dzięki użyciu podkładki EPDM, która poza działaniem antykorozyjnym zapewnia nam również szczelność przykręconego wkręta. 

 

Czym się wyróżniają wkręty samowiercące? 

Wkręt samowiercący z gniazdem TORX zapewnia dłuższą żywotność naszej wiertarki oraz minimalizuje ryzyko zniszczenia wkręta. Gniazdo TORX ma za zadanie zmniejszenie szansy na to, że w momencie użycia siły wkrętak wyjdzie z gniazda. Właśnie dzięki takiej funkcji możesz być spokojniejszy przy pracy, a wysoka jakość naszych produktów będzie gwarantem wykonania zadania na najwyższym poziomie.