Ciesielskie

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 2

  1. wkręt ciesielski konsrukcyjny torx
  2. wkręt ciesielski łącznik konstrukcji drewnianych torx
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 2

Do czego przydadzą się wkręty ciesielskie?

Przy łączeniu elementów konstrukcji szkieletowych, takich jak krokwie, kontrłaty oraz łaty, więźba dachowa, a także przy mocowaniu konstrukcji garażowych czy altan szczególnie przydatnym okaże się wkręt ciesielski, który dzięki swojej budowie sprawi, że wykonywane przez nas zadanie w postaci montażu będzie znacznie łatwiejsze oraz znacznie szybsze, a przecież nikt nie odczuwa potrzeby utrudniania czy wydłużania sobie pracy.

Czym się wyróżnia wkręt ciesielski?

Wkręt ciesielski charakteryzuje się zastosowaną przy jego produkcji powłoką woskową, dzięki której moment wkręcania ulega znacznemu skróceniu jeśli chodzi o czas trwania. Zastosowany również frez rozwierający zmniejsza siłę, której trzeba użyć by taki wkręt został wkręcony, co z kolei ułatwia nam pracę. Dzięki elementowi, jakim jest łeb podkładkowy, nie musimy się bać o zbyt mocne przeciągnięcie podczas wkręcania. Następnym elementem, który wyróżnia wkręty ciesielskie jest nacięty odpowiednio koniec ostrza, dzięki czemu początek wkręcania jest ułatwiony, a także zmniejszone jest ryzyko pękania drewna, dzięki czemu w momencie wykonywania zabiegu wkręcania nie trzeba się bać o jakiekolwiek ryzyko. 

Jakie są zalety gniazda TORX? 

Wkręty, w których zastosowane jest gniazdo TORX charakteryzują się sześciokątnym nacięciem i tym właśnie różni się od klasycznych wkrętów z czterokątnym nacięciem. Dzięki zastosowaniu sześciu punktów przylegania, wkręty te charakteryzują się dużą niezawodnością. Gniazdo typu TORX dzięki swojej budowie minimalizuje szansę na zniszczenie wkręta w momencie wkręcania, ponieważ jego konstrukcja uodparnia wkręt na niszczenie w chwili użycia siły. Dzięki zastosowaniu wkrętów typu TORX będziesz spokojniejszy przy wykonywaniu przy wykonywaniu swojej pracy, a gwarantem dobrze wykonanego zadania będzie wysoka jakość naszych produktów, które Państwu oferujemy