T-55

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 4

  1. -18%
    t55 czarny mat blacha trapezowa glinmet
  2. t55 czarny mat blacha trapezowa glinmet
  3. blacha trapezowa t55
  4. blacha trapezowa t55 połysk
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 4

Blacha trapezowa ‒ zastosowanie 

Blacha trapezowa to bardzo ekonomiczny materiał służący do krycia dachów czy elewacji Dlatego też jest idealnym rozwiązaniem na pokrycie dachu w przypadku domów, budynków użyteczności publicznej czy obiektów przemysłowych. Szeroki wybór profilów oraz rodzajów blachy trapezowej firmy Glinmet jeszcze bardziej zwiększa jej zastosowanie.  W zależności od potrzeb, blacha trapezowa może służyć nie tylko jako element elewacji, ale i ogrodzenia. 

Zalety blachy trapezowej

Blacha trapezowa firmy Glinmet  cechuje się najwyższą jakością, trwałością oraz najlepszą ceną. W ofercie znajdziecie Państwo blachę trapezową ocynkowaną, alucynkową oraz powlekaną. Dzięki specjalnej powłoce MAT, blacha trapezowa wyróżnia się nie tylko wyraźną strukturą i głębokimi, nasyconymi kolorami, ale równocześnie staje się odporna na uszkodzenia mechaniczne czy działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu mamy 100% pewność, że blacha trapezowa będzie nam dobrze służyć przez wiele lat.

Szeroka kolorystyka sprawia, że blacha trapezowa firmy Glinmet pozwoli zachować spójność konstrukcji każdego domu. Ponadto w ofercie firmy Glinmet znajdują się blachy trapezowe w wysokości od 7 mm do 35 mm. Dzięki tak dużemu wyborowi każdy klient z pewnością znajdzie niezbędne materiały.

Blacha trapezowa T55 ‒ największa wytrzymałość

Blacha trapezowa T55 firmy Glinmet sprawdza się świetnie w przypadku pokrycia dachów budynków wielkopowierzchniowych. Jest to możliwe dzięki najwyższemu w ofercie trapezowi, który zapewnia maksymalną sztywność i wytrzymałość blachy.