T-7

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 7

  1. złoty dąb premium
  2. podbitka drewnopodobna
  3. blacha podbitkowa t7 hps200 ultra
  4. blacha podbitkowa t7 czarna
  5. alucynk blacha trapezowa podbitka
  6. blacha trapezowa t7
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 7

Wysokiej jakości materiał wykonany z ocynkowanej stali i pokryty powłoką ochronną oraz lakierem dekoracyjnym. Blacha trapezowa T7 to estetycznie i zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które warto zastosować podczas wykańczania domu. Model ten pozwala na różnorodne realizacje prac renowacyjnych i wykończeniowych, zapewniając niebywałą trwałość i solidność.

Blacha trapezowa T7 – charakterystyka

Model T7 charakteryzuje się niskimi, estetycznymi przetłoczeniami o wysokości 7 mm – na każdym arkuszu znajduje się ich 10. Krawędzie, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, ułatwiają montaż i sprawiają, że po złożeniu blacha trapezowa tworzy jednolitą, spójną całość o doskonałym kryciu. 

By jak najlepiej dopasować blachę do stylu, w jakim został wykończony cały budynek, proponujemy szeroki wybór wzorów i kolorów powłoki ochronnej. W ten sposób blacha trapezowa dopasuje się do pozostałych elementów w taki sposób, by nie tylko chronić, ale także pełnić funkcję dekoracyjną.

Blacha trapezowa T7 to doskonały materiał, który można wykorzystać na niskich ścianach i na bramach, a także jako podbitkę dachową.

Zalety blachy trapezowej 

Szukając niezwykle lekkiego i zarazem wytrzymałego materiału, warto postawić właśnie na blachę trapezową. Jej ciężar wynosi maksymalnie 5 kg na 1 m². Dzięki starannie wykonanej obróbce jest odporna na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, silny wiatr, obfite opady deszczu i śniegu. Oferowana przez nas blacha jest wykonana solidnie i dokładnie, tak żeby nie ulegała łatwo uszkodzeniom i przez wiele lat wyróżniała się najlepszymi parametrami.