Kasetony elewacyjne

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

  1. kaseton elewacyjny glinmet metalowy stalowy
  2. kaseton elewacyjny stalowy pokrycia
  3. kaseton elewacyjny stalowy fasadowy
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 3

Kasetony elewacyjne to innowacyjny system zabudowań elewacyjnych. Ich nowoczesny oraz elegancki wygląd w połączeniu z wysoką estetyką nadaje profesjonalny charakter budynkowi, na którym są założone.

 

Czym są kasetony elewacyjne?

Kasetony elewacyjne to nowoczesny system zabudowy elewacji, najczęściej używany do ozdobienia biur, budynków przemysłowych oraz innych budynków przestrzeni publicznej. Istotną zaletą kasetonów jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza, przez co para wodna odprowadzona zostaje na zewnątrz budynku. Ponadto kasetony umożliwiają mikro wentylację, przez co latem chroni budynek przed nagrzewaniem, a zimą chroni go przed utratą ciepła. Dodatkowo kasetony świetnie łączą się z innymi elementami fasady budynku, tworząc spójną całość. Dzięki szerokiej gamie kolorów produkty dopasują się do praktycznie każdego rodzaju wykończenia fasady. Oczywiście, żeby całość była spójna najważniejszym czynnikiem, jest zatrudnienie osób, które odpowiednio zajmą się montażem kasetonów, bo bez odpowiedniej ekipy, nawet najładniej wyglądający materiał, może zostać źle założony.

 

Zalety używania kasetonów

Podstawową zaletą użycia kasetonów elewacyjnych, jest ich wspaniały wygląd, jeżeli chcemy, aby budynek wyglądał profesjonalnie, to są one jedną z najlepszych opcji, jakich możemy użyć. Dlatego tak wiele biurowców posiada na swojej elewacji kasetony. Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem kasetonów, jest wysoka jakość materiałów. Dzięki niej kasetony mogą przybierać różnorakie kształty, nie tracąc przy tym na wytrzymałości, a duże doświadczenie w produkcji produktu, przekłada się na jego wysoką jakość wykonania. 

 

Kasetony – niska waga w połączeniu z wysoką jakością

Kasetony elewacyjne są stosunkowo lekkie, co może sprawiać błędne wrażenie, że są one podatne na uszkodzenia. Nie można się bardziej mylić, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości blachy, kasetony przy odpowiedniej konserwacji potrafią wytrzymać wiele lat. Niewątpliwą zaletą materiału, jest również odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, oraz ochrona przed korozją.