Sztacheta metalowa jednostronna okrągła RAL7016 (grafitowa) powłoka POŁYSK od 60 do 140 cm

9,71 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990002207-1

Cena dotyczy 1 sztuki.
Długość sztachet wynosi od 60 do 140 cm.
Na naszej stronie są również dostępne
sztachety powyżej 140 cm.

 

Sztacheta metalowa RAL 7016 (grafitowa) powłoka POŁYSK, jednostronny kolor z zakończeniem okrągłym.

Długość sztachety od 60 cm do 140 cm.

Sztachety metalowe to nowoczesny system ogrodzeń płotowych. Swoim wyglądem przypominają tradycyjne drewniane sztachety jednak są one zdecydowanie trwalsze oraz nie wymagają corocznej konserwacji.

sztacheta metalowa grafitowa

Sztachety stalowe produkowane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej powlekanej. Warstwa cynku zapewnia ochronę przed niesprzyjającym warunkami atmosferycznym, dzięki czemu sztacheta jest odporna na korozję i nie wymaga konserwacji. Wysokiej jakości powłoka lakiernicza zapewnia trwałość kolorów na wiele lat. Dostępne są wersje zarówno jednostronnie jak i obustronnie lakierowane. Dostępne w wielu kolorach RAL. Grubość blachy wynosi 0.4 mm.

 

sztacheta metalowa

sztacheta metalowa

Do sztachetek polecamy dodatek w postaci zakończenia sztachety. Ten niewielki element dopełnia wygląd sztachety, a jego montaż jest niezwykle prosty.

sztachety płot

Sztachety metalowe są dostępne w 11 standardowych długościach. Potrzebujesz innego wymiaru? Skontaktuj się z nami, a my stworzymy produkt który będzie dopasowany do Ciebie.

sztachety płot

Sztachety posiadają wszelakie zastosowanie, są uniwersalnym produktem, a ich zastosowanie ogranicza się do wyobraźni klienta. Za ich pomocą można zmontować bramy wjazdowe, furtki, panele ogrodzeniowe, jak i całe ogrodzenia od podstaw. Do montażu najczęściej wykorzystuje się nity lub wkręty do podłoża metalowego.

sztachety montaż

Sztachety RAL7016 - montaż

sztachety ral8017 brązowe

Sztachety RAL8017

sztachety ral7016

Sztachety RAL7016

 

Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

pokrycia / płoty i pergole / sztachety metalowe stalowe / płot / ogrodzenie

Więcej informacji
Waga [kg] 1.300000
Kolor RAL 7016
Szerokość [cm] 11,
Materiał stal ocynkowana
Grubość blachy [mm] 0.4
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sztacheta metalowa jednostronna okrągła RAL7016 (grafitowa) powłoka POŁYSK od 60 do 140 cm
Twoja ocena