Przejścia dachowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 7

 1. przejście solarne fotowoltaiczne
 2. przejście solarne fotowoltaiczne
 3. przejście solarne fotowoltaiczne
 4. przejście solarne fotowoltaiczne
 5. przejście solarne ral9005
 6. przejście antenowe czarne
 7. przejście antenowe czarne
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 7

Przejście dachowe służy do bezpiecznego przeprowadzenia instalacji solarnej lub przejścia antenowego w sprawny i zarazem niezagrażający domownikom sposób. Dzięki niemu przejście przez połać dachową nie jest inwazyjne, a nasz dach nie będzie miał problemów z przeciekaniem.

Czy przejścia dachowe będą pasowały do mojego pokrycia?

W naszym sklepie znajdą państwo szeroką gamę przejść solarnych oraz antenowych. Jeżeli państwa dach pokryty jest blachodachówką, to znalezienie odpowiedniego przejścia nie powinno być problemem. Przejścia w naszym sklepie pasują do blachodachówek popularnych producentów, w związku z czym wybranie właściwego wariantu będzie wyjątkowo proste.  Obecnie w naszym sklepie występują takie przejścia jak:

 

 • przejście solarne profil A do blachodachówek,
 • przejście solarne profil H do blachodachówek,
 • przejście solarne profil M do blachodachówek,
 • przejście solarne profil N do blachodachówek,
 • przejście solarne profil W do blachodachówek,
 • przejście antenowe profil N do blachodachówek, 
 • przejście antenowe profil W do blachodachówek.

 

Wszystkie produkty występują również w aż ośmiu odcieniach, co sprawia, że znajdą państwo w naszym sklepie kolor, który odpowiada danej połaci dachowej.

 

Z czego są wykonane przejścia dachowe?

Przejścia dachowe, zarówno antenowe, jak i solarne wykonane są z wysokiej jakości tworzywa PP, które jest odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, jak również na promieniowanie UV. Sprawia to, że produkty z naszej oferty nie będą traciły swojego koloru z biegiem lat. Ważnym elementem, który osłania całość, a zarazem decyduje o szczelności naszego połączenia jest guma EPDM, która pokrywa podstawę przejścia. Guma nasadowa pozwala także na dostosowanie przejścia do przewodów pojedynczych lub też podwójnych, a ich średnica wynosić może od 12 mm aż do 47 mm.

Co znajdę w zestawie z przejściami dachowymi?

Każdy zestaw zawiera wybrane przejście, gumową nasadkę, zestaw wkrętów dopasowanych pod kolor wybranego przejścia oraz regulowaną obejmę służącą do szczelnego mocowania produktu do naszego pokrycia dachowego.