Kominki do blachodachówki

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 124

 1. kominek wentylacyjny izolowany RUUKKI Monterrey TS39
 2. kominek wentylacyjny izolowany Diament
 3. kominek wentylacyjny izolowany Perła WŁASTAL
 4. kominek wentylacyjny izolowany Major WAT
 5. kominek wentylacyjny izolowany Vika
 6. kominek wentylacyjny izolowany Emi
 7. kominek wentylacyjny izolowany Korra TRANSBLACH
 8. kominek wentylacyjny izolowany Silver TRAFFIC
 9. kominek wentylacyjny izolowany Bella STAL-HART
 10. kominek wentylacyjny izolowany M35 SOLAN
 11. kominek wentylacyjny izolowany Kaja ROL-BUD
 12. kominek wentylacyjny izolowany Viktoria REGAMET
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 124

Kominek wentylacyjny to system wyprowadzania oraz wprowadzania przewodów wentylacji grawitacyjnej, wylotów przewodów centralnego odkurzacza czy też pionów kanalizacyjnych na nasz dach. Sprawdź naszą doskonałą ofertę w tej kategorii.

Zastosowanie kominka wentylacyjnego

Pokrycie dachowe jest jednym z najważniejszych elementów prawidłowo zbudowanego budynku. Jego zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej wentylacji wewnątrz budowli oraz zabezpieczenie przed utratą ciepła, a także przed ewentualnym wdzieraniem się wilgoci. Kominki dachowe w naszym sklepie pozwalają na zachowanie odpowiedniego przepływu powietrza w pomieszczeniu. Jest to o tyle ważne, że nie tylko odprowadzimy nadmiar powietrza z naszego domu, ale również zmniejszymy wilgotność, która w nim występuje.

Z czego wykonane są nasze produkty?

Wszystkie kominki w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu stabilizowanego (PP); zaletą tego materiału jest jego odporność na szkodliwe działanie promieni UV. Podstawa kominka pokryta jest gumą uszczelniającą, która odpowiada za utrzymanie szczelności połączenia między kominkiem a dachem.

 

Kominki wentylacyjne w naszym sklepie dzielimy na te, które posiadają ocieplenie, zapobiegające skraplaniu się wody w naszym przewodzie wentylacyjnym, przez co kominek idealnie sprawuje się w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza oraz na takie, które nie mają ocieplenia – jak wiadomo, nie jest ono niezbędne we wszystkich przypadkach. 

Jakie są parametry techniczne kominków wentylacyjnych do blachodachówki?

Wszystkie nasze kominki wentylacyjne znajdujące się na stronie są o średnicy 125 mm; typ podstawy różni się od wyprofilowania produktu. Obecnie w ofercie znajdziemy produkty w wersji ocieplonej, jak również w wersji podstawowej, obie warianty zaś występują w profilach A, N, W.

 

Kominki wentylacyjne dostępne są w pięciu standardowych kolorach, lecz jeżeli potrzebują państwo dopasować odcień do swojego pokrycia dachowego, to polecamy skorzystać z kontaktu telefonicznego lub napisać do nas wiadomość. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni kolor, jak również zamówimy produkt w innym rodzaju podstawy.