Uszczelki uniwersalne

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 10

  1. taśma kominowa opierzeniowa grafitowa ivt
  2. taśma kominowa opierzeniowa brązowa ivt
  3. uszczelka taśma rozprężna
  4. uszczelka taśma rozprężna
  5. taśma kominowa opierzeniowa czarna ivt
  6. taśma do membran dachowych do foli naprawcza
  7. klin koszowy
  8. taśma kominowa czarna
  9. taśma kalenicowa brązowa kalenica
  10. taśma kalenicowa
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 10

Jak wiadomo, to właśnie uszczelki odpowiadają za to, że pokrycie dachowe jest w pełni bezpieczne, a przede wszystkim szczelne, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że wilgoć przedostanie się pod powierzchnię dachu. Kluczowe jest tutaj odpowiednie ich dopasowanie do materiału, z jakiego korzystamy przy montażu. W tej kategorii prezentujemy uszczelki dachowe uniwersalne, które sprawdzą się w wielu różnych przypadkach, nie zawodząc nawet tych najbardziej wymagających. Zapoznaj się z naszą ofertą i zaopatrz się we wszystkie niezbędne akcesoria.

Rodzaje oferowanych uszczelek uniwersalnych

W naszym sklepie oferujemy dostęp do takich elementów jak taśma rozprężna, uszczelka klinowa, taśma kominowa oraz taśma kalenicowa. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wytrzymałością oraz szczelnością, a dzięki swojej jakości będą chronić dach przez bardzo długi czas. 

Czemu warto zaopatrzyć się w taśmę kominową?

Taśma kominowa jest stosowana przy wszelkiego rodzaju połączeniach na dachu, głównie w obrębie komina, wykuszy oraz okien dachowych. Dzięki swojej budowie świetnie będzie pasować w każdym miejscu. Z kolei dzięki temu, że jest samoprzylepna, jest łatwa w montażu nawet w trudno dostępnych miejscach. Pasuje do prawie wszystkich pokryć dachowych, w tym do blachodachówki i blachy trapezowej. 

Czym jest taśma kalenicowa?

Taśma kalenicowa znajduje swoje zastosowanie w takich miejscach, jak kalenica czy naroża dachu. Jej zadaniem jest ochrona naszego dachu przed dostaniem się różnych opadów atmosferycznych, owadów czy kurzu. Wentylacja to kolejna funkcja taśmy kalenicowej. Zaletą produktu jest klej butylowy, dzięki któremu montaż jest niezwykle prosty. 

Uszczelka klinowa – zastosowanie

Uszczelka klinowa idealnie nada się przy uszczelnianiu takich elementów jak kosz dachu, rynny dachowe, kołnierze okien dachowych oraz kalenica dachu. Montaż jest bezproblemowy dzięki użyciu kleju samoprzylepnego. Uszczelka klinowa zapewni nam wysoką szczelność, dzięki czemu nie zagrożą nam żadne opady atmosferyczne.