Uszczelki

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 195

 1. taśma kominowa opierzeniowa grafitowa ivt
 2. taśma kominowa opierzeniowa brązowa ivt
 3. uszczelka taśma rozprężna
 4. uszczelka Blachotrapez Enigma
 5. uszczelka Blachotrapez Enigma
 6. uszczelka Blachotrapez Enigma
 7. uszczelka Blachotrapez Enigma
 8. uszczelka Blachotrapez Enigma
 9. Uszczelka TUP-45 1000 Balexmetal
 10. Uszczelka profilowana T40 Metal Sheet
 11. Uszczelka profilowana T35 Bialmet
 12. Uszczelka profilowana Ruukki T45
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 195

Akcesoria – uszczelki dachowe

Zastosowanie odpowiedniego pokrycia dachowego to wbrew pozorom zaledwie połowa sukcesu, jeśli chcemy się upewnić, że budynek będzie wykończony w sposób trwały oraz bezpieczny. Równie istotne jest wykorzystanie wysokiej jakości akcesoriów, dzięki którym zadbamy o wytrzymałość materiałów i jednocześnie usprawnimy sam proces montażu. Do niepozornych, a zarazem niezbędnych elementów w tym zakresie zdecydowanie należą uszczelki dachowe. Możesz się w nie wyposażyć w naszym sklepie.

Po co nam uszczelki dachowe?

Nieszczelny dach może być nie lada problemem. Niezadbana blachodachówka czy blacha trapezowa mogą ulec zniszczeniu pod wpływem różnych warunków pogodowych, takich jak deszcz, śnieg, grad, wysokie bądź niskie temperatury, a także promieniowanie UV. Dlatego właśnie należy zadbać o pokrycie dachowe. Odpowiednio zabezpieczony dach będzie służył o wiele dłużej niż dach, który będzie miał braki.

 

Uszczelki gwarantują przede wszystkim szczelność powierzchni. Choć nowoczesne pokrycia, w tym blaszane, doskonale chronią dom przed wilgocią, to jednak nawet drobne uszczerbki mogą spowodować jej przedostawanie się do środka. Dzięki zastosowaniu uszczelek nie będziemy musieli się tym martwić.

Zastosowanie uszczelek dachowych

Uszczelki są nam potrzebne w celu wydłużenia długości życia dachu oraz zapewnienia pełnej szczelności. Używa się ich w takich miejscach jak kalenica, komin, kosz dachu, rynny dachowe, kołnierze okien dachowych, wykusze czy naroża domu. W każdym z tych strategicznych punktów uszczelki są konieczne, by móc zyskać gwarancję, że pokrycie spełni swoją rolę.

 

Oferujemy szeroki asortyment, który będzie w pełni wystarczający przy zabezpieczaniu Twojego dachu, a także będzie pasował do produktów różnych producentów. Prezentujemy wyłącznie produkty sprawdzone, od zaufanych wytwórców, dzięki czemu możemy zapewnić, że montaż pokrycia dachowego przebiegnie bez żadnych problemów. Dostępne w naszym sklepie akcesoria odznaczają się najwyższą jakością wykonania.