Uszczelki

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 136

 1. uszczelka wenus budmat
 2. uszczelka do blachy trapezowej T18 Polonica
 3. uszczelka do blachy trapezowej T18 Polonica
 4. uszczelka do blachy trapezowej T18 Polonica
 5. uszczelka do blachy trapezowej T18 Polonica
 6. uszczelka do blachy trapezowej T18 Polonica
 7. uszczelka do blachy trapezowej T18 Polstal
 8. uszczelka do blachy trapezowej T18 Eco WAT
 9. TUP18/BTB18 BALEX METAL
 10. uszczelka do blachy trapezowej T18 Polonica
 11. uszczelka do blachy trapezowej T18 Polstal
 12. uszczelka do blachy trapezowej T18 Eco WAT
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 136

Akcesoria – uszczelki dachowe

Zastosowanie odpowiedniego pokrycia dachowego to wbrew pozorom zaledwie połowa sukcesu, jeśli chcemy się upewnić, że budynek będzie wykończony w sposób trwały oraz bezpieczny. Równie istotne jest wykorzystanie wysokiej jakości akcesoriów, dzięki którym zadbamy o wytrzymałość materiałów i jednocześnie usprawnimy sam proces montażu. Do niepozornych, a zarazem niezbędnych elementów w tym zakresie zdecydowanie należą uszczelki dachowe. Możesz się w nie wyposażyć w naszym sklepie.

Po co nam uszczelki dachowe?

Nieszczelny dach może być nie lada problemem. Niezadbana blachodachówka czy blacha trapezowa mogą ulec zniszczeniu pod wpływem różnych warunków pogodowych, takich jak deszcz, śnieg, grad, wysokie bądź niskie temperatury, a także promieniowanie UV. Dlatego właśnie należy zadbać o pokrycie dachowe. Odpowiednio zabezpieczony dach będzie służył o wiele dłużej niż dach, który będzie miał braki.

 

Uszczelki gwarantują przede wszystkim szczelność powierzchni. Choć nowoczesne pokrycia, w tym blaszane, doskonale chronią dom przed wilgocią, to jednak nawet drobne uszczerbki mogą spowodować jej przedostawanie się do środka. Dzięki zastosowaniu uszczelek nie będziemy musieli się tym martwić.

Zastosowanie uszczelek dachowych

Uszczelki są nam potrzebne w celu wydłużenia długości życia dachu oraz zapewnienia pełnej szczelności. Używa się ich w takich miejscach jak kalenica, komin, kosz dachu, rynny dachowe, kołnierze okien dachowych, wykusze czy naroża domu. W każdym z tych strategicznych punktów uszczelki są konieczne, by móc zyskać gwarancję, że pokrycie spełni swoją rolę.

 

Oferujemy szeroki asortyment, który będzie w pełni wystarczający przy zabezpieczaniu Twojego dachu, a także będzie pasował do produktów różnych producentów. Prezentujemy wyłącznie produkty sprawdzone, od zaufanych wytwórców, dzięki czemu możemy zapewnić, że montaż pokrycia dachowego przebiegnie bez żadnych problemów. Dostępne w naszym sklepie akcesoria odznaczają się najwyższą jakością wykonania.