Struktonit

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6

  1. struktonit czarny płytka włóknowocementowa łupek 30x60
  2. struktonit prostokątny kwadratowy grafitowy płytka cementowa 40x20
  3. struktonit czarny
  4. Struktonit 30x30 (prawy)
  5. struktonit brązowy
  6. struktonit brązowy
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 6

Aby nasz dach ładnie się prezentował, należy pamiętać o co najmniej kilku elementach. Jednym z takich elementów jest właśnie struktonit, o którym warto pamiętać, jeśli chcemy aby nasz dach cieszył nasze oczy, sprawiał wrażenie estetycznego i ładnego. Ponadto, struktonit będzie w pewnym stopniu chronił różne elementy dachowe, dzięki czemu zwiększy się poziom wytrzymałości tego właśnie dachu. 

Po co nam struktonit? 

Struktonit jest elementem wykończeniowym dachu, który znajduje swoje zastosowanie w niejednym miejscu, dzięki czemu posiada on szeroką gamę zastosowań, a jego przydatność wzrasta. Stosuje się go w takich miejscach, jak: okładziny dachowe, mansardy, okapy, okna dachowe, kominy, krokwie szczytowe oraz szczyty. Trzeba przyznać, że jest tych elementów dużo, co wskazuje właśnie na użyteczność struktonitu.  

Ważnym aspektem dachu i jego elementów jest oczywiście wytrzymałość. Struktonit jest właśnie elementem, który tę wytrzymałość podnosi, dzięki czemu nasz dach będzie dobrze wyglądał przez naprawdę długi czas. W końcu temu właśnie służy odpowiednie zabezpieczenie dachu. Inną sprawą jest fakt, że struktonit jest naprawdę lekki, dzięki czemu cieszy się również lekkim wyglądem, co daje bardzo dobry efekt wizualny.  

Na efekt wizualny wpływa również materiał, z którego wykonany jest struktonit. Mowa tutaj o tym, że ten struktonit ma za zadanie imitować łupek naturalny, co również podnosi poziom estetyki. 

Z czego zbudowany jest struktonit? 

Struktonit nie tylko ma za zadanie zwiększyć wytrzymałość całego dachu, ale także sam w sobie jest bardzo wytrzymały. A wszystko to za sprawą materiału, z jakiego jest wykonany. Trzeba wiedzieć, że struktonit jest wykonany z włóknocementu. Gdyby tego było mało, struktonit jest dodatkowo pomalowany dwoma warstwami farby akrylowej. Dzięki wykonaniu z ekologicznych materiałów struktonit jest niepalny, co zwiększa bezpieczeństwo jego użycia.