Farby i uszczelniacze

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 10

  1. sikaflex 11fc grafitowy mocny klej uszczelniacz
  2. Sikaflex 11FC Klej uszczelniający 300 ml czarny
  3. marker do rys mazak do usuwania rys
  4. uszczelniacz klej soudal colozinc
  5. Klej - uszczelniacz do blach i obróbek blacharskich SOUDAL COLOZINC czarno-szary
  6. uszczelniacz do dachówki soudal colodach
  7. uszczelniacz czarny soudal
  8. spray farba zaprawowa
  9. farby do blach powlekanych
  10. klej do rynien foroof
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 10

Zarówno farby, jak i uszczelniacze dachowe pozwalają zachować estetykę naszego domu, a do tego oszczędzają nam wiele kłopotów. Podczas gdy farba pozornie służy do zamaskowania niedoskonałości powstałych w wyniku montażu, chroni ona również naszą elewację oraz blachę dachową przed powstawaniem ognisk korozji. Uszczelniacze natomiast pozwalają, aby szczelność naszego dachu nie została zachwiana przez jakiegokolwiek rodzaju szpary lub dziury. Szczelność pokrycia jest o tyle ważna, że chroni nas przed grzybami i pleśnią, która, po wdarciu się do wnętrza budynku, może stwarzać zagrożenie dla domowników.

Nieszczelny dach – co zrobić?

Jeżeli napotkali państwo na problemy ze szczelnością pokrycia dachowego, nasz sklep ma dla państwa świetne rozwiązanie. W ofercie naszej strony można znaleźć szeroką gamę produktów, które dopasują się do każdej powierzchni w państwa domu. Uszczelniacze znajdujące się w ofercie pasują do każdego rodzaju blach oraz blachodachówek. 

Problemy ze szczelnością innych podłoży budowlanych

Pokrycia dachowe to nie jedyne podłoża, w których klej, czyli uszczelniacz, z naszej oferty, świetnie się spisuje. Materiały budowlane takie jak drewno, cegły, PVC, beton, kamień naturalny, metal oraz ceramika również nie są mu obce. Uszczelniacz możemy stosować na powierzchniach wilgotnych, a dzięki jego elastyczności jest on odporny na ruchy materiału. Trudne warunki atmosferyczne także nie są problemem dla produktów z naszej oferty.

 

Zarysowania na blachach dachowych i elewacyjnych 

Farba zaprawowa to kandydat idealny, gdy podczas prac budowlanych na naszym dachu pojawiły się zarysowania oraz otarcia powłoki organicznej. Farbę możemy zastosować do blachodachówki, jak również blachy trapezowej. Dostępna jest ona w wielu kolorach RAL, co pozwala na łatwe dobranie koloru do naszego pokrycia dachowego.

 

Ponadto farba posiada właściwości antykorozyjne, więc rdza nie będzie żadnym zmartwieniem, gdy użyjemy takiego produktu. W naszym sklepie znajdują się zarówno farby  w sprayu, jak i do stosowania przy pomocy pędzla. Ważną cechą farb jest także ich odporność na działania warunków atmosferycznych.