Systemy rynnowe plastikowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 64

 1. rynna plastikowa kaczmarek pvc
 2. rynna pvc plastikowa 100mm czarna
 3. rynna plastikowa czarna
 4. rynna plastikowa
 5. Trójnik rury spustowej czarna pvc 9005
 6. rynna plastikowa pvc-u czarna ral 9005
 7. złączka rynny plastik pvc brąz
 8. mufa łączka rury spustowej rynny
 9. LEJ SPUSTOWY plastikowy pvc brąz
 10. kolano rynny rury spustowej 45 brązowe
 11. rynna plastikowa czarna 100 pvc
 12. narożnik rynnowy plastikowy zewnętrzny pvc
Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 64

Kompletny system rynnowy powinien łączyć w sobie trzy cechy: trwałość, skuteczność i estetykę. W końcu to dzięki niemu nasz dom jest doskonale chroniony przed nawet wyjątkowo obfitymi opadami. Inwestując w ten element zabezpieczający, należy kierować się nie tylko ceną, ale również wytrzymałością oraz kwestiami wizualnymi. Niezwykle korzystną propozycją są rynny plastikowe, które od wielu lat są chętnie wybierane.

 

Zalety rynien plastikowych

Rynny plastikowe to zdecydowanie najbardziej uniwersalny wybór. Pasują zarówno do tradycyjnych, jak i modernistycznych projektów domów, niezależnie od tego, jaki materiał został wykorzystany w roli pokrycia dachowego. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzywa sztucznego takie systemy rynnowe są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Do niedawna rynny plastikowe były uważane za rozwiązanie najtańsze, ale niestety posiadające liczne wady – zarzucano im szybkie odkształcanie się i podatność na pękanie. Obecnie do ich produkcji wykorzystuje się znacznie bardziej solidne materiały, co gwarantuje doskonałą trwałość.

Dodatkowymi zaletami rynien plastikowych jest ich gładkość, co utrudnia osadzanie się wszelkich zanieczyszczeń, oraz łatwość montażu. Dzięki niewielkiej wadze proces ich zakładania przebiega niezwykle szybko i sprawnie.

Plastikowe systemy rynnowe 

Rynny plastikowe dostępne w naszym asortymencie wraz z wszystkimi akcesoriami do ich bezpiecznego zamontowania sprawdzą się w przypadku każdego budynku i każdego rodzaju pokrycia dachowego. Dzięki tradycyjnej kolorystyce znakomicie wpisują się w dowolny styl architektoniczny. Przede wszystkim jednak znakomicie wywiązują się ze swojego zadania: odprowadzają wodę nagromadzoną na skutek opadów w taki sposób, by zabezpieczyć elewację domu przed zniszczeniem oraz by nie zagrażać bezpieczeństwu mieszkańców.

Oferowane przez nas produkty to gwarancja trwałości na długie lata – doskonale radzą sobie z wymagającymi czynnikami zewnętrznymi oraz obciążeniami, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu.