Blacha płaska powlekana Ciemny Dąb - 0,5 mm 200 x 125 cm - Drewnopodobna Dwustronna

147,25 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990003241
Cena dotyczy 1 arkusza o wymiarach 200 cm x 125 cm.

Blacha płaska powlekana Ciemny Dąb - 0,5 mm 200 x 125 cm - drewnopodobna (DWUSTRONNA)

Blacha powlekana jest produkowana z najwyższej jakości stali, która jest pokryta powłoką organiczną. Powłoka ta chroni stal przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także przed wpływem niesprzyjających warunków atmosferycznych.
Blacha płaska jest stosowana najczęściej do produkcji obróbek dekarskich.

ciemny dąb powłoka

Powłoka drewnopodobna - Ciemny Dąb

Jest to blacha przypominająca swoim wyglądem drewno. Jest to idealne rozwiązanie, które zastępuje prawdziwe drewno, a przy tym posiada lepsze właściwość oraz nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji. Powłokę Ciemny Dąb charakteryzuje ciemna wyraźna struktura słojów imitująca prawdzie drewno. Powierzchnia powłoki posiada drobną matową strukturę, która delikatnie błyszczy się pod wpływem promieni słonecznych. Dodatkowym atutem blachy jest jej dwustronny kolor (blacha z tyłu i z przodu posiada taki sam kolor oraz strukturę).

ciemny dąb blacha

Blacha płaska powlekana 0.5 mm (200 cm x 125 cm)

Blacha, którą oferujemy, jest pokryta folią ochronną, która chroni przed zarysowaniami. Rozmiar jednego arkusza wynosi 200 cm długości oraz 125 cm szerokości, a grubość blachy to 0.5 mm. Blacha płaska jest wykorzystywana najczęściej przy wszelkiego rodzaju obróbkach dekarskich, a także przy obróbkach okiennych czy obudowach maszyn.
Szukasz innego koloru albo interesuje Cię inny wymiar? Napisz do nas na sklep@pokrycia.pl albo zadzwoń +48 533 760 610 , a my dopasujemy produkt do Ciebie.

śniegochwyty dachowe
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Producent Glinmet
Waga [kg] 11.000000
Kolor Ciemny Dąb
Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 125
Materiał stal ocynkowana
Grubość blachy [mm] 0,5
Waga [kg] 10
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Blacha płaska powlekana Ciemny Dąb - 0,5 mm 200 x 125 cm - Drewnopodobna Dwustronna
Twoja ocena