Ława kominiarska 40 - 80 cm do blach trapezowych, pokryć płaskich RAL9005 (czarny)

Zaczynając od 24,42 zł

W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
LK40-2-1

Kompletna ława zawiera:

- 1x ława kominiarska
- 2x mocownik ławy
- 2x wspornik mocownika

Elementy produktów grupowanych
Obrazek Nazwa produktu Ilość
Ława Kominiarska 40 cm RAL 9005 (czarny)
2097
54,46 zł
Ława Kominiarska 80 cm RAL 9005 (czarny)
2103
97,65 zł
Mocownik ławy RAL 9005 (czarny)
2109
24,42 zł
Wspornik mocownika ławy do pokryć płaskich, blach trapezowych RAL 9005 (czarny)
2125
28,17 zł

Ława kominiarska 40 cm - 80 cm do pokryć płaskich, blachy trapezowej RAL9005 (czarny)

Ława kominiarska służy do bezpiecznego oraz łatwego poruszania się po połaci dachowej. Stosowana jest zazwyczaj w obrębie kominów, wyłazów dachowych lub innych urządzeń, do których wymagany jest łatwy dostęp. Ułatwia ona pracę kominiarzom, a także zabezpiecza blachę przed uszkodzeniami powstałymi na skutek nieodpowiedniego poruszania się po dachu. Mocowana jest na stałe za pośrednictwem dwóch mocowników oraz dwóch wsporników. Ława jest dostępna w dwóch romiarach 40 cm oraz 80 cm.

ława kominiarska

Mocownik ławy kominiarskiej

Jest to niezbędny element ławy kominiarskiej, służy do wypoziomowania położenia ławy względem połaci dachowej. Górna część mocownika jest montowana do ławy, a dolna (zaokrąglona) część do wspornika ławy. Mocownik dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu otworów, posiada szeroki zakres regulacji. Materiał, z którego został wykonany, jest solidny, a lakier malowany proszkowo zapewnia ochronę przed korozją przez wiele lat.
Na jedną ławę kominiarską przypadają dwa mocowniki. Montaż ich odbywa się za pomocą śrub, które znajdują się w komplecie.

kominek wentylacyjny wymiary

Wspornik mocownika ławy do pokryć płaskich oraz blach trapezowych.

Jest to ostatni element wykorzystywany do montażu ławy kominiarskiej. Wspornik łączy się bezpośrednio z mocownikiem ławy za pomocą śrub. Wsporniki są dostępne w dwóch wersjach: do blach trapezowych i płaskich oraz do blachodachówek. Wspornik do pokryć płaskich posiada płaską podstawę, która jest montowana bezpośrednio na blachę.

kominek wentylacyjny wymiary

Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

pokrycia / akcesoria dachowe /komunikacja dachowa / ława kominiarska / wspornik / mocownik

Więcej informacji
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ława kominiarska 40 - 80 cm do blach trapezowych, pokryć płaskich RAL9005 (czarny)
Twoja ocena