Zaślepka do profilu kwadratowego 70 mm x 70 mm PVC

3,25 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001099

Cena dotyczy 1 sztuki.

Zaślepka, zakończenie do profilu kwadratowego (czarny) 70 mm x 70 mm

Uniwersalna zaślepka do profili służy do zaślepienia otworów w profilach, poprawia ona wygląd oraz sprawia, że profile wyglądają estetycznie. Uniwersalność zaślepek sprawia, że znajdują one wykorzystanie we wszelkiego rodzaju konstrukcjach metalowych, ogrodzeniach, balustradach, meblach czy w elementach wyposażenia placów zabaw.

zaślepki do profilu

Polietylen, z którego zostały wykonane zaślepki, sprawia, że są one odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak mróz czy promieniowanie UV. Zakończenia nie odbarwiają się, a ich chropowata struktura zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dolna część zakończenia składa się z rdzenia oraz z wystającego grzebienia, który dopasowuje się do szerokości ścianek profilu.

zaślepka profilu

Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

pokrycia / płoty i pergole/ ogrodzenia / zaślepki profili / profil / zakończenie

Więcej informacji
Waga [kg] 0.050000
Kolor RAL 9005
Długość [cm] 7
Szerokość [cm] 7
Materiał polietylen
Grubość ścianki profila [mm] 2,0 - 4,0
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zaślepka do profilu kwadratowego 70 mm x 70 mm PVC
Twoja ocena