Blacha trapezowa T7 podbitka 0,5 mm drewnopodobna Winchester

49,90 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990003364

Szerokość całkowita arkusza wynosi - 119 cm

Blacha trapezowa T7 0,5 mm podbitka drewnopodobna Winchester

Blacha trapezowa T7 została stworzona przede wszystkim z myślą o podbitce dachu. Podbitka wykonana z blachy stalowej jest odporna na procesy starzenia, kolor podbitki nie odbarwia się tak jak w przypadku podbitki wykonanej z PVC. Podbitka stalowa nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji, nie trzeba jej malować, a dostępność różnorodnych powłok oraz kolorów sprawiają, że podbitka wykonana z blachy, jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku.

podbitka winchester drewnopodobna

Powłoka drewnopodobna dwustronna - Winchester

Blacha Winchester przypomina swoim wyglądem drewno. Jest to idealne rozwiązanie, które zastępuje prawdziwe drewno, a przy tym ma lepsze właściwości oraz nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji. Blacha drewnopodobna idealnie sprawdza się w przypadku budowy: bram, furtek, podbitek dachowych, kompletnych ogrodzeń czy altan. Wyjątkowy wygląd blachy sprawia, że jest ona doskonałym elementem dekoracyjnym. Powłoka dwustronna oznacza,że blacha posiada z obu stron ten sam kolor. Powłoka drewnopodobna Ciemny dąb doskonale imituje drewno, a jej kolory są wyraziste i głębokie.

powłoka winchester

 

Blacha podbitka T7

Jest odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, odporna na procesy starzenia, jej sztywność jest nieporównywalnie lepsza od podbitki PVC, a dodatko możliwość wykonania jej z blachy imitującej drewno sprawia, że jest najlepszą alternatywą z pośród wszystkich dostępnych podbitek.

Materiał Stal DX+Z ocynkowana obustronnie (Z225) + powłoki ochronne + lakier dekoracyjny.
Szerokość całkowita 1190 mm
Szerokość krycia 1140 mm
Maksymalna długość arkusza 7000 mm
Wysokość całkowita 7 mm
Minimalne nachylenie połaci dachowej Nie dotyczy
Grubość blachy 0.5 mm
Masa 1m² 5 kg
PRODUCENT GLINMET
Czas realizacji zamówienia Od 1 do 7 dni roboczych
blacha trapezowa t7 wymiary

Największy wpływ na wytrzymałość oraz sztywność blachy ma wysokość przetłoczenia (profilu), im wyższy tym blacha będzie bardziej sztywna. Trapezy o niższym przetłoczeniu (T14, T18) idealnie nadają się na budynki o małej i średniej powierzchni. Natomiast blachy trapezowe o wysokim profilu (T35, T55) sprawdzą się w przypadku dużych obiektów.
Przykładowe realizacje: blacha trapezowa podbitkowa T7 złoty dąb

blacha podbitka glinmet podbitka blacha podbitkowa t7 glinmet podbitka

Potrzebujesz innego koloru blachy? Chcesz dowiedzieć się jak będzie wyglądać dostawa z blachą? Napisz na pomoc@pokrycia.pl albo zadzwoń +48 533 760 610, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

blacha podbitkowa glinmet t7

Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Więcej informacji
Producent Glinmet
Waga [kg] 0.000000
Kolor Winchester
Szerokość [cm] 119
Wysokość [cm] 0,7
Materiał stal ocynkowana
Grubość blachy [mm] 0,5
Grubość powłoki lakierniczej [mm] 0,035
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Blacha trapezowa T7 podbitka 0,5 mm drewnopodobna Winchester
Twoja ocena