Zaślepka do rury ⌀ 60 mm

1,40 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001108

Cena dotyczy 1 sztuki.

Zaślepka, zakończenie do rury (czarny) ⌀ 60 mm

Uniwersalna zaślepka do rury służy do zaślepienia otworów w słupkach, poprawia ona wygląd oraz zapewnia estetyczne wykończenie. Uniwersalność zaślepek sprawia, że znajdują one wykorzystanie we wszelkiego rodzaju konstrukcjach metalowych, ogrodzeniach, słupkach, balustradach, meblach czy w elementach wyposażenia placów zabaw.

zaślepki do rury

Polietylen, z którego zostały wykonane zaślepki, sprawia, że są one odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak mróz czy promieniowanie UV. Zakończenia nie odbarwiają się, a ich chropowata struktura zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dolna część zakończenia składa się z rdzenia oraz z wystającego grzebienia, który dopasowuje się do szerokości ścianek profilu.

zaślepki do słupków

Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

pokrycia / płoty i pergole/ ogrodzenia / zaślepki profili / profil / zakończenie

Więcej informacji
Waga [kg] 0.040000
Kolor RAL 9005
Szerokość [cm] 6
Materiał polietylen
Grubość ścianki profila [mm] 1,0 - 3,0
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zaślepka do rury ⌀ 60 mm
Twoja ocena