Złączka rynny 150 mm RAL 7016 Grafitow STROTEXstal FOROOF

26,34 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001730

Cena dotyczy jednej sztuki.

Złączka rynny stalowa RAL7016 (grafitowy) Foroof

Element systemu rynnowego, który szczelne łączy ze sobą dwie rynny lub rynnę z narożnikiem. Złączka posiada gumową uszczelkę, która gwarantuje, że rynna będzie szczelna. System „klik” sprawia, że łączenie ze sobą dwóch elementów jest proste oraz nie wymaga pracochłonnego lutowania.
Średnica złączki wynosi 150 mm.

złączka rynnowa 150 grafitowy strotexstal foroof

Stalowy system rynnowy Foroof (rynna 150 mm / rura spustowa 100 mm)

System rynien metalowych Foroof to jeden z najbardziej efektywnych na rynku systemów rynnowych. Opracowane i wykonane elementy tworzą spójną całość i pozwalają na uniwersalność zastosowań. System Foroof charakteryzuje się trwałością, efektywnością pracy oraz estetyką wykonania. System jest spójny kolorystycznie, a jego szerokie i głębokie rynny skutecznie odprowadzają deszczówkę.

system rynny strotexstal

System rynnowy Foroof STROTEX STAL - SUROWIEC

Rynny Foroof są wyprodukowane z austriackiej blachy ocynkowanej Colofer, która zapewnia wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na różnice temperatur. Wykończenie powierzchni warstwą tworzywa sztucznego zapewnia dodatkową ochronę przed korozją oraz promieniowaniem UV.

foroof rynny
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.000000
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Złączka rynny 150 mm RAL 7016 Grafitow STROTEXstal FOROOF
Twoja ocena