Hak nakrokwiowy 150 mm RAL 7016 Grafitowy STROTEXstal FOROOF

21,90 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001728

Cena dotyczy jednej sztuki.

Hak nakrokwiowy stalowy RAL7016 grafitowy Foroof

W przypadku kiedy konstrukcja dachu nie pozwala zastosować haka doczołowego, stosuje się wtedy hak nakrokwiowy. Hak nakrokwiowy mocowany jest bezpośrednio do krokwi lub łaty. Uchwyt posiada gumową podkładkę, która sprawia, że rynna jest stabilna oraz chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi przy procesie montażu. Zalecany rostaw haków to 60 centymetrów. Hak przystosowany jest do rynny o średnicy 150 mm.

hak 150 grafitowa strotexstal foroof

Stalowy system rynnowy Foroof (rynna 150 mm / rura spustowa 100 mm)

System rynien metalowych Foroof to jeden z najbardziej efektywnych na rynku systemów rynnowych. Opracowane i wykonane elementy tworzą spójną całość i pozwalają na uniwersalność zastosowań. System Foroof charakteryzuje się trwałością, efektywnością pracy oraz estetyką wykonania. System jest spójny kolorystycznie, a jego szerokie i głębokie rynny skutecznie odprowadzają deszczówkę.

system rynny strotexstal

System rynnowy Foroof STROTEX STAL - SUROWIEC

Rynny Foroof są wyprodukowane z austriackiej blachy ocynkowanej Colofer, która zapewnia wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na różnice temperatur. Wykończenie powierzchni warstwą tworzywa sztucznego zapewnia dodatkową ochronę przed korozją oraz promieniowaniem UV.

foroof rynny
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.400000
Kolor RAL 7016
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hak nakrokwiowy 150 mm RAL 7016 Grafitowy STROTEXstal FOROOF
Twoja ocena