Rura spustowa 3 m - 100 mm RAL 7016 Grafitowy STROTEXstal FOROOF

126,92 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001733

Cena dotyczy jednej sztuki.

Rura spustowa (3 m) stalowa RAL7016 grafitowy Foroof

Jest to element, bez którego rynna nie może funkcjonować. Rura spustowa odprowadza wodę, która gromadzi się w rynnie. Rura jest połączona z rynną za pomocą leja spustowego.
Rura STROTEXstal jest dostępna w trzech rozmiarach: 1 m, 3 m, 4 m. Średnica rury spustowej wynosi 100 mm.

rura spustowa grafitowy strotexstal foroof

Stalowy system rynnowy Foroof (rynna 150 mm / rura spustowa 100 mm)

System rynien metalowych Foroof to jeden z najbardziej efektywnych na rynku systemów rynnowych. Opracowane i wykonane elementy tworzą spójną całość i pozwalają na uniwersalność zastosowań. System Foroof charakteryzuje się trwałością, efektywnością pracy oraz estetyką wykonania. System jest spójny kolorystycznie, a jego szerokie i głębokie rynny skutecznie odprowadzają deszczówkę.

system rynny strotexstal

System rynnowy Foroof STROTEX STAL - SUROWIEC

Rynny Foroof są wyprodukowane z austriackiej blachy ocynkowanej Colofer, która zapewnia wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na różnice temperatur. Wykończenie powierzchni warstwą tworzywa sztucznego zapewnia dodatkową ochronę przed korozją oraz promieniowaniem UV.

foroof rynny
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.000000
Kolor RAL 7016
Długość [cm] 300
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rura spustowa 3 m - 100 mm RAL 7016 Grafitowy STROTEXstal FOROOF
Twoja ocena