Denko (zaślepka rynny) 150 mm RAL 7016 Grafitowy STROTEXstal FOROOF

13,76 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001727

Cena dotyczy jednej sztuki.

Denko - zakończenie rynny stalowe RAL7016 grafitowy Foroof

Jest to element który, montowany jest na końcu rynny. Zabezpiecza przed przelewaniem się deszczówki, która gromadzi się w rynnie. Denko jest uniwersalne, pasuje z lewej oraz prawej strony rynny. W zestawie znajduje się uszczelka, która uszczelnia połączenie. Denko dopasowane jest do rynny o średnicy 150 mm.

zakończenie rynnowe 150 grafitowa strotexstal foroof

Stalowy system rynnowy Foroof (rynna 150 mm / rura spustowa 100 mm)

System rynien metalowych Forroof to jeden z najbardziej efektywnych na rynku systemów rynnowych. Opracowane i wykonane elementy tworzą spójną całość i pozwalają na uniwersalność zastosowań. System Forroof charakteryzuje się trwałością, efektywnością pracy oraz estetyką wykonania. System jest spójny kolorystycznie, a jego szerokie i głębokie rynny skutecznie odprowadzają deszczówkę.

system rynny strotexstal

System rynnowy Foroof STROTEX STAL - SUROWIEC

Rynny Foroof są wyprodukowane z austriackiej blachy ocynkowanej Colofer, która zapewnia wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na różnice temperatur. Wykończenie powierzchni warstwą tworzywa sztucznego zapewnia dodatkową ochronę przed korozją oraz promieniowaniem UV.

foroof rynny
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.150000
Kolor RAL 7016
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Denko (zaślepka rynny) 150 mm RAL 7016 Grafitowy STROTEXstal FOROOF
Twoja ocena