Kolano rury 150 mm RAL 7016 Grafitowy STROTEXstal FOROOF

23,52 zł
W magazynie - wysyłka w 7 dni
SKU
9990001735

Cena dotyczy jednej sztuki.

Kolano rury spustowej stalowe RAL7016 grafitowy Foroof

Kolano łączy ze sobą dwie rury spustowe, które są ustawione pod innym kątem, kolano może też służyć jako wylewka. Zastosowanie kolan pomaga w dopasowaniu systemu rynnowego do kształtu budynku. Montaż kolana nie wymaga użycia łączek.
Kolanko ma 100 mm średnicy oraz kąt rozwarcia 60 °.

kolano 150 grafitowa strotexstal foroof

Stalowy system rynnowy Foroof (rynna 150 mm / rura spustowa 100 mm)

System rynien metalowych Forroof to jeden z najbardziej efektywnych na rynku systemów rynnowych. Opracowane i wykonane elementy tworzą spójną całość i pozwalają na uniwersalność zastosowań. System Forroof charakteryzuje się trwałością, efektywnością pracy oraz estetyką wykonania. System jest spójny kolorystycznie, a jego szerokie i głębokie rynny skutecznie odprowadzają deszczówkę.

system rynny strotexstal

System rynnowy Foroof STROTEX STAL - SUROWIEC

Rynny Foroof są wyprodukowane z austriackiej blachy ocynkowanej Colofer, która zapewnia wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na różnice temperatur. Wykończenie powierzchni warstwą tworzywa sztucznego zapewnia dodatkową ochronę przed korozją oraz promieniowaniem UV.

foroof rynny
Staramy się, aby nasze fotografie produktów jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste kolory. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować idealnej zgodności kolorów na ekranie z kolorami w rzeczywistości. Odcienie barw mogą się różnić w zależności od partii produktu, sprzętu komputerowego oraz jego ustawień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
Więcej informacji
Waga [kg] 0.350000
Kolor RAL 7016
Materiał stal ocynkowana
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolano rury 150 mm RAL 7016 Grafitowy STROTEXstal FOROOF
Twoja ocena